biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Żaluzje fasadowe

Właściwości:

  • Płynna regulacja ustawienia żaluzji
  • Sterowanie manualne lub elektryczne
  • Zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych
  • Możliwe połączenie z systemem automatyki pogodowej
  • Bogaty wybór kształtów i kolorystyki lameli
  • Montaż na prowadnicach linkowych, listwowych lub wersja wolnowisząca

Żaluzje fasadowe to nowoczesne, zewnętrzne osłony doskonale uzupełniające wygląd fasady. Mogą być montowane również na budynkach o bardzo dużych powierzchniach przeszkleń. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej lameli, pasują zarówno do budynków w stylu nowoczesnym jak i tych klasycznych; mieszkalnych i biurowych. Duży zakres sterowania nachyleniem lameli (90-180 stopni) pozwala na komfortową regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

Idealne rozwiązanie do biura

Dużą zaletą żaluzji fasadowych są ich właściwości termoizolacyjne zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu się mocno przeszklonych pomieszczeń oraz obniżenie poziomu hałasu. Płynna regulacja nachylenia lameli pozwala na dostosowanie natężenia światła do własnych preferencji. Umożliwia to stworzenie dogodnych warunków optycznych nawet podczas bardzo słonecznych dni. Zalety te sprawiają, że żaluzje fasadowe to jedna z najpopularniejszych ostatnio osłon okiennych stosowanych w biurach, salach konferencyjnych oraz wykładowych.

Kompleksowa realizacja zamówień na terenie Warszawy i okolic

Oferujemy pomiar, wykonanie żaluzji fasadowych oraz ich montaż na obszarze Warszawy i okolic. Dzięki realizacji żaluzji na wymiar jesteśmy w stanie w 100% sprostać Państwa oczekiwaniom bez względu na fakt czy efektem ma być zaciemnienie wnęk okiennych czy szklanych fasad. Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży w Jankach pod Warszawą, gdzie mogą Państwo zobaczyć nasze propozycje osłon okiennych i dostępne materiały.

Wysoki standard w każdym detalu

Lakierowana proszkowo konstrukcja oraz wysokiej jakości lamele żaluzji fasadowych, pokryte zabezpieczającym lakierem są gwarancją odporności na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Za sterowanie elektryczne w montowanych przez nas żaluzjach odpowiadają urządzenia wyselekcjonowanych, niezawodnych producentów m.in. firmy Somfy.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/zaluzje-fasadowe#sigFreeId1c1fa47e9e