biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Markizy Warszawa

Właściwości:

  • Markizy tarasowe, balustradowe, balkonowe, okienne
  • Możliwy nadruk logo
  • Odporna aluminiowa konstrukcja
  • Sterowanie manualne lub automatyczne
  • Duży wybór tkanin

Markizy to stylowa i skuteczna ochrona przed słońcem. Najczęściej montowane są na tarasach, balkonach, we wnękach okiennych, a także w ogródkach restauracji czy barów. Pozwalają cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nawet podczas lekkiego deszczu czy usiąść w cieniu w upalny dzień.

Realizujemy zlecenia na markizy w kasecie, w półkasecie jak również bez osłony. Komfortowe sterowanie ręczne, elektryczne lub automatyka pogodowa, pozwalają na łatwe użytkowanie markizy.

Markizy tarasowe

Oferujemy duży wybór markiz dedykowanych do montażu na tarasach. Są to produkty o wysokiej funkcjonalności i odporności na warunki atmosferyczne takie jak promieniowanie słoneczne oraz deszcz.

Markizy balkonowe

Dzięki zamontowaniu markizy nawet bardzo intensywne promienie słońca nie zaburzą relaksu na balkonie. Posiadamy zarówno modele klasyczne jak i markizy balustradowe, montowane do barierki. Modele te pozwalają na montaż markiz we wnękach balkonowych bez ścianek bocznych.

Ogródki restauracyjne

Oferujemy również markizy stosowane jako zadaszenie ogródków restauracyjnych, piwnych, witryn sklepowych oraz do montażu nad wejściem do sklepu czy lokalu. Istnieje także możliwość nadruku na tkaninie logo lub nazwy firmy.

Pomiar i montaż na terenie Warszawy i okolic

Duży wybór kolorów tkanin pozwala na stworzenie markizy idealnie wpisującej się w Państwa oczekiwania. Wyboru tkaniny można dokonać w naszym salonie sprzedaży w Jankach koło Warszawy, gdzie można zobaczyć ekspozycję markiz. Nasz przedstawiciel może także przyjechać do Państwa (Warszawa i okolice) i dokonać pomiaru oraz ustalić szczegóły zamówienia. Realizacja zamówienia trwa zwykle 1-3 tygodni i obejmuje pomiar, wykonanie markizy według wytycznych oraz montaż.

Stylowe i praktyczne

Markizy nie tylko zapewniają ochronę przed słońcem i deszczem, ale także pełnią rolę dekoracyjną. Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo na wybrany kolor oraz duży wybór kolorystyki tkanin stwarza możliwość otrzymania produktu końcowego dostosowanego do stylu i koloru elewacji.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/markizy#sigFreeIdbe1528e139