biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Refleksole

Właściwości:

  • Możliwość zaciemnienia pomieszczenia
  • Wytrzymała aluminiowa konstrukcja
  • Sterowanie ręczne lub elektryczne
  • Duży wybór materiałów

Refleksole to nowoczesne osłony pionowych przeszkleń montowane na zewnątrz budynku. Ich specyfika sprawia, że wnętrze nie jest nadmiernie oświetlone, a jednocześnie nie zaburzają widoczności na zewnątrz. Zastosowanie takiego rozwiązania daje możliwość stworzenia optymalnych warunków do pracy nawet podczas bardzo słonecznych dni. Stopień zaciemnienia zależy od typu refleksoli, od lekkiego do całkowitego zaciemnienia, stosowanego np. w salach kinowych.

Solidne wykonanie

Aluminiowa konstrukcja jest nie tylko trwała, ale także dzięki opcji lakierowania na dowolny kolor, doskonale wkomponowuje się w architekturę budynku. W ofercie posiadamy również system przeznaczony do montażu podtynkowego. Refleksole wykonujemy z wybranych przez Państwa tkanin, dostępnych w różnorodnej kolorystyce i strukturach. Opuszczaniem i zwijaniem refleksoli steruje się ręcznie - przy pomocy korby lub automatycznie (pilot lub przełącznik), możliwe jest również połączenie z automatyką pogodową. Refleksole wykonujemy z wysokogatunkowych tkanin, co gwarantuje długą żywotność rolet.

Pomiar i montaż refleksoli na terenie Warszawy i okolic

Przed wykonaniem refleksoli nasz przedstawiciel zgłosi się u Państwa w celu dokonania precyzyjnych pomiarów i ustalenia dodatkowych szczegółów dotyczących wyboru sterowania i oczekiwanych efektów. Następnie przygotowujemy refleksole zgodnie z wytycznymi i montujemy je. Czas realizacji tego typu zleceń zwykle wynosi 1-3 tygodni. Usługi pomiaru i montażu realizujemy zarówno w samej Warszawie jak i okolicach.

Funkcjonalność i walory estetyczne

Zamontowanie refleksoli zapobiega nadmiernemu ogrzewaniu się pomieszczeń w słoneczne dni, co pozwala ograniczyć lub całkowicie wyeliminować koszty klimatyzacji. Osłony te idealnie sprawdzą się w nowoczesnych biurach, salach konferencyjnych, hotelach, restauracjach i ogródkach restauracyjnych, ale również w domach. Stosuje się je zarówno jako osłony niewielkich okien jak i dużych przeszklonych powierzchni. Dzięki refleksolom rażące promienie światła nie przenikają do wnętrza pozwalając jednak dalej cieszyć się widokiem zza okna.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/refleksole#sigFreeIdd03c24f41d