biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Moskitiery Warszawa

Oferujemy sprawdzony i pasujący niemalże do każdego okna lub drzwi system moskitier skutecznie chroniących wnętrza przed owadami i drobnymi zanieczyszczeniami. Moskitiery z naszej oferty to sprawdzony, jedyny w pełni nieszkodliwy dla środowiska naturalnego sposób na ochronę przed niekorzystnym wpływem wszelkiego rodzaju owadów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Warszawie i okolicach.

Właściwości:

  • moskitiery ekranowe - wkładane
  • moskitiery zwijane
  • drzwi siatkowe: otwierane lub przesuwne
  • profil wykonany z lakierowanego aluminium

Nasza oferta obejmuje moskitiery na okna każdego typu i rozmiaru, także dachowe i drzwi. Wykonywane na wymiar i dostosowane do Państwa oczekiwań moskitiery skutecznie ochronią przed wpadaniem do pomieszczeń owadów, liści, pyłków czy kurzu. Na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości oferujemy zarówno wykonanie pomiaru jak i montaż w cenie zakupu moskitier.

Dostępne rodzaje moskitier

W naszej ofercie znajdą Państwo moskitiery ekranowe, zwijane, otwierane i przesuwne. Profil lakierowany proszkowo na dowolny kolor wybrany spośród palety najpopularniejszych barw sprawia, że moskitiera doskonale współgra z kolorem ramy okien czy drzwi. Nasze moskitiery wykonujemy z wytrzymałej i łatwej w utrzymaniu w czystości siatki z włókna szklanego powlekanego tworzywem sztucznym. Drobne oczka siatki stanowią skuteczne zabezpieczenie także przeciwko najmniejszym owadom.
Moskitiery montujemy do okien i drzwi z PCV, drewnianych oraz aluminiowych bez konieczności naruszania ich konstrukcji. Duży wybór dostępnych systemów i lata doświadczenia Centrum Żaluzji i Rolet Lubas Concept to gwarancja satysfakcji z jakości wykonania, funkcjonalności i ceny moskitier.

Kompleksowa realizacja

Nasz przedstawiciel pomoże Państwu wybrać odpowiedni system i dokona pomiarów niezbędnych do wykonania idealnie dopasowanych moskitier. Indywidualny charakter oferty gwarantuje uzyskanie zadowalającego efektu, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań, a także znacznie większą praktyczność niż w przypadku zastosowania marketowych moskitier. Na terenie Warszawy i okolic zachęcamy do skorzystania z kompleksowej oferty obejmującej dojazd do klienta, pomiar, wykonanie moskitier na wymiar oraz montaż u klienta.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/moskitiery#sigFreeId1149aca936