biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Żaluzje drewniane Warszawa

Oferujemy wysokiej jakości żaluzje drewniane wykonywane pod indywidualne zamówienie wraz z pomiarem i montażem w Warszawie i okolicach. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży osłon okiennych różnego typu pozwala zagwarantować rozwiązania idealnie pasujące do Państwa indywidualnych wymogów. Specjalnie wyselekcjonowane lite drewno lub listwy bambusowe precyzyjnie pozwalają regulować natężenie światła w każdym pomieszczeniu. Żaluzje drewniane są jedną z najbardziej popularnych form osłon stosowanych w domach, mieszkaniach, biurach. Można je montować bezpośrednio na skrzydłach lub na całych wnękach okiennych.

Właściwości:

  • Żaluzje drewniane dostępne w wariantach szerokości lameli 25 mm i 50 mm
  • Możliwy montaż bezpośrednio na oknie, jak i powyżej okna - do sufitu lub ściany
  • Lamele wykonane z litego drewna lub bambusa
  • Rynna górna wykonana z lakierowanego aluminium
  • Sterowanie ręczne lub elektryczne
  • Dodatkowo dostępne prowadzenie boczne żyłkowe

Żaluzje drewniane stanowią doskonałą osłonę okien w biurze lub mieszkaniu. Dają możliwość dowolnego regulowania natężenia światła przy pomocy systemu sznurkowego lub elektrycznego. Nasza oferta obejmuje pomiar, wykonanie żaluzji drewnianych na wymiar oraz ich montaż. Żaluzje wykonywane są z litego drewna lub listew bambusowych i malowane na wybrany kolor z dostępnej, szerokiej palety barw. Czas realizacji zlecenia to zwykle 3-5 dni roboczych.

Naturalne piękno i wyjątkowy styl

Żaluzje drewniane i bambusowe oprócz pełnienia funkcji osłony okiennej, są również modnym dodatkiem do wnętrz, ponieważ naturalne surowce nieustannie królują we wnętrzarskich trendach. Doskonale wpisują się we wnętrza urządzone w stylu klasycznym jak i nowoczesnym, w domach i mieszkaniach jak również pomieszczeniach biurowych nadając pomieszczeniom wyjątkowy klimat. Żaluzje drewniane mogą być montowane na całe wnęki okienne lub bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych. Wyposażone w dodatkowe wsporniki i prowadzenia boczne żyłkowe gwarantują stabilność podczas użytkowania. Dzięki wysokiej jakości materiałów i wykonania czyszczenie żaluzji jest łatwe i szybkie.

Pomiar i montaż żaluzji - Warszawa i okolice

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych doświadczonych Doradców Klienta, którzy z chęcią zaproponują Państwu możliwe warianty żaluzji drewnianych, dokonają pomiaru i omówią z Państwem szczegóły, tak aby końcowy produkt spełniał Państwa oczekiwania. Wybierając Centrum Żaluzji i Rolet Lubas Concept mogą mieć Państwo pewność otrzymania wysokiej jakości osłon okiennych, kompleksowej obsługi oraz atrakcyjnych cen. Oferta dotycząca pomiaru i montażu żaluzji obowiązuje na terenie Warszawy oraz okolic. Zapraszamy również do oglądania ekspozycji żaluzji drewnianych oraz innych osłon w naszym salonie firmowym w Jankach koło Warszawy.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/zaluzje-drewniane#sigFreeId6084d6c35d
View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/zaluzje-drewniane#sigFreeId202ed3b703