biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Żaluzje drewniane

Oferujemy wysokiej jakości żaluzje drewniane wykonywane pod indywidualne zamówienie wraz z pomiarem i montażem w Warszawie i okolicach. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży osłon okiennych różnego typu pozwala zagwarantować rozwiązania idealnie pasujące do Państwa indywidualnych wymogów. Specjalnie wyselekcjonowane lite drewno lub listwy bambusowe precyzyjnie pozwalają regulować natężenie światła w każdym pomieszczeniu. Żaluzje drewniane są jedną z najbardziej popularnych form osłon stosowanych w domach, mieszkaniach, biurach. Można je montować bezpośrednio na skrzydłach lub na całych wnękach okiennych.

Właściwości:

  • Żaluzje drewniane dostępne w wariantach szerokości lameli 25 mm i 50 mm
  • Możliwy montaż bezpośrednio na oknie, jak i powyżej okna - do sufitu lub ściany
  • Lamele wykonane z litego egzotycznego drewna lub bambusa (drewno lipowe Basswood oraz drewno tropikalne Abachi)
  • Rynna górna wykonana z lakierowanego aluminium, maskownica rynny w kolorze lameli
  • Sterowanie ręczne lub elektryczne - pilot, przełącznik, inteligentny dom
  • Opcjonalne prowadzenie boczne żyłkowe
  • Regulacja w zasięgu 180 stopni

Żaluzje drewniane i bambusowe oprócz pełnienia funkcji osłony okiennej, są również modnym dodatkiem do wnętrz, ponieważ naturalne surowce nieustannie królują we wnętrzarskich trendach. Doskonale wpisują się we wnętrza urządzone w stylu klasycznym jak i nowoczesnym, w domach i mieszkaniach jak również pomieszczeniach biurowych nadając pomieszczeniom wyjątkowy klimat.

Mogą być montowane na całe wnęki okienne lub bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych. Wyposażone w dodatkowe wsporniki i prowadzenia boczne żyłkowe gwarantują stabilność podczas użytkowania. Dzięki wysokiej jakości materiałów i wykonania czyszczenie żaluzji jest łatwe i szybkie.

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/zaluzje-drewniane#sigFreeId6084d6c35d
View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/zaluzje-drewniane#sigFreeId202ed3b703

ikona jakosc

Gwarantowana jakość

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami i dostawcami, co gwarantuje że oferowane przez nas produkty wyróżnia wieloletnia trwałość.

ikona zespol

Doświadczeni doradcy

Służymy Państwu rzetelną poradą w zakresie doboru najlepszego rozwiązania do Państwa domu. Nasi montażyści to wykwalifikowani fachowcy.

ikona oferta

Szeroki wybór produktów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego typu żaluzje, rolety, markizy, moskitiery, refleksole, pergole, firany i zasłony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.