Śledź nas:

Plisy

Żaluzje, Rolety, Rzymskie, Plisy, Moskitiery | Lubas Concept Produkty wewnętrzne. Warszawa i okolice | Salon, Produkcja i Montaż

Właściwości:

Obustronna regulacja góra-dół

Zasłony plisowane pracują w systmie dającym możliwość obustronnej regulacji zasuwania, góra dół i dół góra.

Poza zasłonięciem całego okna dodatkowo zasłonić tylko jego dolną część lub tylko górną.

Nietypowe kształty okna

Plisy jako jedyna forma osłony okiennej umożliwia nam zasłonięcie okna o nietypowym kształcie. 

Półokrągłe, trapezy, trójkąty - do wszystkich okien tego rodzaju jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni system.

Montaż przy szybie okna lub po obrysie okna

Montaż we wnęce listy przyszybowej lub po obrysie listwy przyszybowej.

Profile wykonane z aluminium

Profile główne wykonane są z aluminium. 

Kolor profilu dobierany jest pod kolor ramy okna, od białego po antracyt, czarny, brąz, złoty dąb czy orzech.

Tkaniny transparentne, zaciemniające, ażurowe

Szeroka gama wyboru tkanin w bogatej kolorystyce. Materiały dzielimy na 3 grupy:

  • Firankowe - prześwitujące 
  • Zacieniające - nie zaciemniają pomieszczenia w 100%, zapewniają prywatność wieczorem po zapeleniu światła w pomieszczeniu
  • Blackout - 100% zaciemniające i nie przepuszczające światła

Żaluzje plisowane zwane również plisami, to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku okien niestandardowych o nietypowym kształcie (okrągłe, trójkątne), ogrodów zimowych i różnego rodzaju świetlików oraz przeszklonych ścian. Są zatem jednym z najczęściej wybieranych rodzajów osłon wszędzie tam, gdzie stawia się na osiągnięcie nietypowego efektu. Plisy okienne na wymiar doskonale zaciemniają pomieszczenia, chroniąc je przed nadmiernym oświetleniem. Co więcej, stanowią też świetną warstwę izolacyjną każdego wnętrza.

Żaluzje plisowane na wymiar sprawdzają się nie tylko w przypadku nietypowych okien, są one bowiem niezwykle praktyczne również w swojej standardowej wersji. Ich główną zaletą jest możliwość regulacji, dzięki której dopasowują się do aktualnych potrzeb użytkowników. W zależności od panujących warunków pogodowych żaluzje plisowane można więc opuścić do dowolnej wysokości okien, zasłaniając wnętrze pomieszczenia przed promieniami słonecznymi lub wpuszczając je do niego. Zaletą plis jest również możliwość ich czyszczenia w wodzie.

Standardowo plisy okienne montuje się na dwa sposoby – bezpośrednio do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów lub na skrzydle przy pomocy specjalnych haczyków. Co istotne, żaden z nich nie utrudnia otwierania ani zamykania skrzydeł. Wybierając plisy okienne na wymiar, zyskuje się więc gwarancję wysokiej funkcjonalności okien. Są one świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość połączoną z funkcjonalnością. Zasłony plisowane zapewniają bowiem w wygodny sposób prywatność i ochronę przed słońcem.

 

 

  • Produkt dostępny z kompleksową usługą montażową Lubas Concept lub do montażu własnego (na własne ryzyko).

Nasze przykładowe realizacje:

*W Centrum Żaluzji i Rolet posługujemy się zdjęciami tylko i wyłącznie z wykonanych przez nas realizacji. Żadne zdjęcie w galerii nie jest kupione lub skradzione.

Jesteś zainteresowany/a?

Przygotujemy dla Ciebie wycenę

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się
Poznaj nasze
inne marki