Żaluzje, Rolety, Rzymskie, Plisy, Moskitiery | Lubas Concept Produkty wewnętrzne. Warszawa i okolice | Salon, Produkcja i Montaż

Plisy Okienne - Żaluzje, Zasłony i Rolety Plisowane na wymiar Warszawa | Lubas Concept

Właściwości:

  • Systemy regulacji na całym oknie - od dołu, góry lub w dwie strony
  • Zastosowanie w nietypowych kształtach, jak na przykład: półkola, trójkąty, trapezy
  • Profile wykonane z lakierowanego aluminium
  • Możliwość zastosowania dwóch tkanin w jednej osłonie
  • Montaż przy szybie okna lub po obrysie okna
  • Szeroki wybór tkanin: transparentne, zaciemniające, ażurowe

 

Proponowane przez nas żaluzje plisowane zwane również plisami, to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku okien niestandardowych o nietypowym kształcie (okrągłe, trójkątne), ogrodów zimowych i różnego rodzaju świetlików oraz przeszklonych ścian. Są zatem jednym z najczęściej wybieranych rodzajów osłon wszędzie tam, gdzie stawia się na osiągnięcie nietypowego efektu. Plisy okienne na wymiar doskonale zaciemniają pomieszczenia, chroniąc je przed nadmiernym oświetleniem. Co więcej, stanowią też świetną warstwę izolacyjną każdego wnętrza.

Żaluzje plisowane na wymiar sprawdzają się nie tylko w przypadku nietypowych okien, są one bowiem niezwykle praktyczne również w swojej standardowej wersji. Ich główną zaletą jest możliwość regulacji, dzięki której dopasowują się do aktualnych potrzeb użytkowników. W zależności od panujących warunków pogodowych żaluzje plisowane można więc opuścić do dowolnej wysokości okien, zasłaniając wnętrze pomieszczenia przed promieniami słonecznymi lub wpuszczając je do niego. Zaletą plis jest również możliwość ich czyszczenia w wodzie.

Standardowo plisy okienne montuje się na dwa sposoby – bezpośrednio do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów lub na skrzydle przy pomocy specjalnych haczyków. Co istotne, żaden z nich nie utrudnia otwierania ani zamykania skrzydeł. Wybierając plisy okienne na wymiar, zyskuje się więc gwarancję wysokiej funkcjonalności okien. Są one świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość połączoną z funkcjonalnością. Zasłony plisowane zapewniają bowiem w wygodny sposób prywatność i ochronę przed słońcem.

 

 

  • Produkt dostępny z kompleksową usługą montażową Lubas Concept lub do montażu własnego (na własne ryzyko).

Nasze przykładowe realizacje:

*W Centrum Żaluzji i Rolet posługujemy się zdjęciami tylko i wyłącznie z wykonanych przez nas realizacji. Żadne zdjęcie w galerii nie jest kupione lub skradzione.