biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Rolety zewnętrzne aluminiowe Warszawa

Właściwości:

  • Profil aluminiowy z pianką poliuretanową (PA39, PA40, PA45, PA52, PA55, PA77, PE41)
  • System pod zabudową i do okien już istniejących
  • Bogata gama kolorystyczna
  • Sterowanie manualne lub elektryczne

Nasza oferta rolet zewnętrznych obejmuje:

  • Rolety do zabudowy - montowane w specjalnego kształtu nadprożach. Rozwiązanie to jest możliwe do zastosowania w przypadku budynków, w których zostało uwzględnione w fazie projektowania.
  • Rolety elewacyjne - uniwersalny system umożliwiający montaż rolet na każdego rodzaju budynkach, także całkowicie wykończonych. Roleta zwija się do skrzynki umieszczonej na elewacji, nad oknem lub we wnęce okiennej.

Dodatkowe zalety rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne nie tylko zapewniają prywatność i odpowiednią osłonę przed nadmierną ilością światła, ale także posiadają właściwości izolacyjne latem ograniczając przenikanie ciepła do wnętrza budynku, a zimą pozwalają zmniejszyć koszty ogrzewania. Oferujemy rolety zewnętrzne dostępne w kolorach z palety RAL oraz popularnych kolorach drewnopodobnych, np. złoty dąb.

Rolety antywłamaniowe

Wykonując rolety antywłamaniowe stawiamy na ich solidność i bezpieczeństwo, ale dbamy również o ich estetykę. Bogata gama kolorystyczna pozwoli dopasować kolor rolety do koloru stolarki okiennej. W Lubas Concept mają Państwo pewność, że zamontowana automatyka rolet zewnętrznych i antywłamaniowych to sprawdzone i niezawodne podzespoły uznanych producentów, między innymi firmy Somfy.

Bezpieczeństwo i komfort

Solidne rolety antywłamaniowe to skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem do domu czy lokalu komercyjnego. Istnieje również możliwość połączenia z systemem alarmowym. Wzmocniona konstrukcja kurtyny, prowadnic i listwy dolnej oraz specjalne zapadki zapobiegające podniesieniu kurtyny w znaczący sposób zwiększają bezpieczeństwo.

Pomiar i montaż rolet

Realizację zlecenia wykonania aluminiowych rolet zewnętrznych lub antywłamaniowych rozpoczynamy od wykonania pomiaru, a następnie ustalenia szczegółów dotyczących funkcjonalności jakich oczekuje klient. Na terenie Warszawy i okolic cena rolet obejmuje wykonanie pomiaru na miejscu przez naszego przedstawiciela handlowego oraz zamontowanie rolet. Czas realizacji to ok. 3-7 dni roboczych. Zapraszamy na konsultacje z naszymi przedstawicielami oraz do oglądania ekspozycji rolet zewnętrznych i antywłamaniowych w naszym salonie firmowym w Jankach pod Warszawą.