Śledź nas:

O nas

Do każdego tworzonego i realizowanego projektu, podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem, profesjonalizmem i głową pełną pomysłów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i nieustannym podążaniu za trendami, potrafimy wsłuchać się w potrzeby, oczekiwania klientów i stworzyć produkt "szyty na miarę".

Centrum Żaluzji i Rolet - jeden z najlepszych show room'ów w Polsce. Tutaj zobaczą Państwo wszystkie produkty i rozwiązania od osłon okiennych, zasłon, firan aż po markizy i pergole. Nasi doradcy, po rozpoznaniu Państwa potrzeb oraz przedstawieniu rozwiązań w naszym biurze, umówią spotkanie w domu/lokalu, gdzie przeprowadzimy precyzyjne pomiary i ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły dot. realizacji - kolorystyka, tkanina, elementy dekoracyjne, technika montażu i sterowanie.

Centrum Żaluzji i Rolet słynie również z konsultacji oraz doboru rodzaju osłon - naszym zadaniem jest wspólnie stworzyć, produkt spełniający najwyższe oczekiwania.

  • Gwarantowana jakość

  • Doświadczeni doradcy

  • Szeroki wybór produktów

Wszystkie nasze produkty są wykonane z solidnych materiałów oraz przechodzą kilku etapowy proces kontroli jakości.

  • Dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy autoryzowanymi partnerami programu Somfy oraz Selt.
  • Każdy montaż jest przeprowadzony zgodnie z zasadami inżynierii oraz sztuki budowlanej.

Nasze porfolio zawiera niezliczone realizacje posiadłości prywatnych, mieszkań, apartamentowców, biurowców, szkół, lokali usługowych, produkcyjnych, hoteli czy instytucji państwowych.

Zobacz nasze realizacje

Jesteś zainteresowany/a?

Przygotujemy dla Ciebie wycenę

Nasze marki

Centrum Żaluzji i Rolet Lubas Concept

Centrum Żaluzji i Rolet to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie modele osłon okiennych, żaluzje fasadowe, rolety, refleksole, markizy, verandy, żaluzje drewniane, firany, zasłony, plisy i wiele więcej.

Centrum Pergoli Lubas Concept

Centrum Pergoli - według wielu, najlepszy show room w Polsce. Tutaj zobaczą Państwo wszystkie pergole tarasowe i ogrodowe, całoroczne zadaszenia tarasu z dachem lamelowym lub materiałowym, w realnych rozmiarach i w różnej konfiguracji, nie tylko od jednego producenta. Co więcej, nasi doradcy dysponujący dużą wiedzą techniczną, po rozpoznaniu Państwa potrzeb oraz przedstawieniu rozwiązań w naszym biurze, umówią spotkanie w domu/lokalu, gdzie przeprowadzimy precyzyjne pomiary i ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły dot. realizacji - model, kolorystyka, akcesoria, technika montażu i sterowanie.

Dla Tarasu

Dla Tarasu skomponuje dla Ciebie odpiedni zestaw wypoczynkowy lub jadalniany - w dowolnej kombinacji wymiarowej oraz kolorystycznej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się
Poznaj nasze
inne marki