biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Rolety rzymskie

Właściwości:

  • Szeroki wybór tkanin
  • Karnisz górny aluminiowy lakierowany
  • Montaż do okna, sufitu i ściany
  • Sterowane manualne lub elektrycznie

Rolety rzymskie jako alternatywa dla tradycyjnych firan są bardzo funkcjonalne, a jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Duży wachlarz wzorów i kolorów tkanin do wyboru oraz realizacja rolet pod dokładny wymiar pozwala na stworzenie estetycznej i praktycznej osłony okna pasującej zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Wygodne sterowanie ręczne - przy pomocy systemu łańcuszkowego lub sterowanie elektryczne, pozwalają na zasłonięcie dowolnej części okna. Rolety rzymskie szyjemy z wysokogatunkowych materiałów, odpornych na działanie światła słonecznego i zabrudzenia. Rolety skonstruowane są w ten sposób, aby ściągnięcie tkaniny, wypranie i ponowne założenie nie sprawiało większych trudności.

Komfort i elegancja

Rolety rzymskie nadają wnętrzom ciepły, przytulny a zarazem elegancki charakter. Doskonale sprawdzą się nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w budynkach użyteczności publicznej, nadając pomieszczeniom bardziej dostojny i elegancki charakter. Zastosowanie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych tkanin jest gwarancją wieloletniego zadowolenia z rolet rzymskich produkowanych przez Centrum Rolet i Żaluzji Lubas Concept. Lata doświadczenia sprawiły, że jakość oferowanych przez nas produktów oraz obsługa klienta są na najwyższym poziomie.

Montaż rolet w cenie - Warszawa i okolice

Z przyjemnością umówimy się z Państwem na pomiar okien i pomożemy z doborem materiałów i rozwiązań najlepiej odpowiadającym Państwa wymaganiom. Chętnie także zaprezentujemy naszą ekspozycję rolet rzymskich i innych osłon okiennych w salonie firmowym w Jankach pod Warszawą. Nasza kompleksowa oferta obejmuje pomiar, wykonanie rolet i montaż - wszystko w cenie zakupionych produktów.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/rolety-rzymskie#sigFreeIdce1a92e4a5