Śledź nas:

Rolety rzymskie

Żaluzje, Rolety, Rzymskie, Plisy, Moskitiery | Lubas Concept Produkty wewnętrzne. Warszawa i okolice | Salon, Produkcja i Montaż

Właściwości:

Szeroki wybór tkanin

Rolety rzymskie dają nam niezwykle duży wachlarz wyboru tkanin i kolorów. 

Dla tych, którzy nie mogą zdecydować pomiędzy ponad 300 tkaninami, skomponowaliśmy standardowy wzornik, który umożliwia sprawny wybór.

Montaż do okna, sufitu lub ściany

W zależności od okien oraz wnęki, rodzaj montażu dopasujemy pod możliwości pomieszczenia.

Sterowanie manualne lub elektryczne

  • Manualne: przy pomocy łańcuszka (biały lub srebrny)
  • Elektryczne: pilot, przełącznik lub inteligentny dom

Rolety rzymskie jako alternatywa dla tradycyjnych firan są bardzo funkcjonalne, a jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Szeroki wachlarz wzorów i kolorów tkanin do wyboru oraz fakt, że przygotowujemy rolety rzymskie na wymiar, pozwalają na stworzenie estetycznej i praktycznej osłony okna pasującej zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. To uniwersalne rozwiązanie znalazło uznanie wielu naszych Klientów.

Rolety rzymskie szyjemy z wysokogatunkowych materiałów, odpornych na działanie światła słonecznego i zabrudzenia. Rolety skonstruowane są w ten sposób, aby ściągnięcie tkaniny, wypranie i ponowne założenie nie sprawiało większych trudności.

 

 

  • Produkt dostępny z kompleksową usługą montażową Lubas Concept lub do montażu własnego (na własne ryzyko).

Nasze przykładowe realizacje:

*W Centrum Żaluzji i Rolet posługujemy się zdjęciami tylko i wyłącznie z wykonanych przez nas realizacji. Żadne zdjęcie w galerii nie jest kupione lub skradzione.

Jesteś zainteresowany/a?

Przygotujemy dla Ciebie wycenę

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się
Poznaj nasze
inne marki