biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Rolety tekstylne

Dostępne typy:

  • Rolety do okien dachowych
  • Rolety dzień i noc (możliwość montażu do okna, sufitu, ściany)
  • Rolety w kasecie z prowadnicami lub prowadzeniem bocznym żyłkowym (montaż do okna)
  • Rolety łańcuszkowe - wolnowiszące w kasecie lub bez (możliwość montażu do okna, sufitu, ściany)

Rolety zaciemniające

Właściwości:

  • 100% zaciemnienia
  • Rolety w kasecie aluminiowej lub wolnowiszące
  • Podgumowanie standardowe lub z powłoką odbijającą promienie słoneczne
  • Poprawa izolacji termicznej

Rolety zaciemniające to rolety, które szczególnie dobrze sprawdzają się w sypialniach, pokojach dziecinnych i na poddaszach, a także wszędzie gdzie konieczne jest zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki podgumowaniu od zewnętrznej strony rolety są skuteczną osłoną przed światłem nawet w słoneczne dni. W ofercie posiadamy również rolety zaciemniające przystosowane do okien dachowych, które dzięki realizacji na wymiar i prowadnicom bocznym osłaniają okno na całej powierzchni, także przy krawędziach.

Oszczędność i komfort

Zastosowanie rolet zaciemniających poprawia izolację okna, latem chroniąc pomieszczenia przed nagrzewaniem a zimą przed ochłodzeniem, co skutkuje oszczędnością energii. Rolety wykonywane na wymiar gwarantują 100% zaciemnienia, ponieważ przylegają idealnie do okna dzięki zamontowanym prowadnicom. Natomiast ogromny wybór kolorystyki tkaniny daje możliwość dopasowania rolet do aranżacji wnętrz.

Kompleksowa realizacja na terenie Warszawy i okolic

Zapraszamy do oglądania naszych produktów na ekspozycjach w salonie sprzedaży w Jankach k. Warszawy. Wzorniki tkanin i funkcjonalności rolet zaciemniających może Państwu zaprezentować także nasz przedstawiciel handlowy, któremu mogą Państwo również powierzyć zadanie pomiaru okien pod wykonanie rolet na zamówienie. Naszą kompleksową obsługę kończymy sprawnym i profesjonalnym montażem zamówionych przez Państwa osłon okiennych. Oferta pomiaru i montażu tradycyjnych rolet tekstylnych oraz zaciemniających dotyczy obszaru Warszawy i okolicznych miejscowości.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/rolety-tekstylne#sigFreeIde30aea5d56