Jakie markizy wybrać do ogródka restauracyjnego?
2023.07.19

Ogródki restauracyjne stały się nieodłącznym elementem miejskiej kultury, przyciągając gości swoim urokiem i atmosferą. Jednak, aby zapewnić naszym gościom komfortowe warunki, niezależnie od pogody, potrzebujemy odpowiedniego osłonięcia. Tutaj wkraczają markizy, które nie tylko chronią przed słońcem i deszczem, ale także dodają uroku i stylu naszym ogródkom. W tym artykule przedstawiamy kilka ważnych czynników, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze markiz dla ogródka restauracyjnego.
 

 

5 powodów, dla których rolety zewnętrzne to świetna inwestycja
2023.07.06

Rolety zewnętrzne to nie tylko stylowy dodatek do elewacji domu, ale również inteligentne rozwiązanie, które oferuje wiele korzyści. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w rolety zewnętrzne, oto pięć powodów, które przekonają Cię, że to decyzja warta uwagi.

 

Ochrona przed słońcem na tarasie - eleganckie i skuteczne markizy
2023.06.21

Czy kiedykolwiek marzyłeś o spędzeniu letniego popołudnia na tarasie, delektując się świeżym powietrzem, bez nieprzyjemnego uczucia palącego słońca? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - markizy tarasowe, znane również jako rolety balkonowe. Te stylowe konstrukcje nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, ale także umożliwiają korzystanie z tarasu nawet w lekkim deszczu i cieszenie się cieniem w upalne dni.
 

 

Jak chronić się przed słońcem na balkonie?
2023.06.08

Ciepłe letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na balkonie, ale nadmierna ekspozycja na słońce może być uciążliwa i niezdrowa. Dlatego warto zastanowić się nad skutecznym rozwiązaniem, które zapewni nam ochronę przed słońcem i jednocześnie umożliwi komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. Przesłony na balkon w postaci refleksoli rozsuwanych to idealne rozwiązanie, które warto rozważyć.

Przesłony takie jak nasz nowoczesny system Refleksol Zip, to funkcjonalne i stylowe rozwiązanie, które montuje się do konstrukcji stalowej na balkonie. Dlaczego warto je wybrać?

Po pierwsze, zapewniają one skuteczną ochronę przed słońcem. Dzięki specjalnym materiałom, refleksole redukują ilość światła słonecznego, które przedostaje się na balkon i do wnętrza domu. To oznacza, że możemy cieszyć się przyjemnym cieniem i zmniejszoną ekspozycją na szkodliwe promienie UV, co jest istotne dla naszego zdrowia.

 

Cienie pełne uroku: Plisy jako doskonała ochrona przed słońcem w ogrodach zimowych.
2023.05.24

Ogród zimowy to magiczne miejsce, które pozwalają nam delektować się zimowym klimatem w cieple i komforcie, a latem stanowią doskonałe schronienie przed upałami. W otoczeniu ulubionych roślin, które pięknie doświetlają wnętrze przez przeszklenia, możemy odprężyć się i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jednak zdarza się, że i w takim raju potrzebujemy odrobiny zacisza. W takich sytuacjach niezastąpione okażą się plisy. Dlaczego?
 

Ciesz się słońcem, gdy tylko masz na to ochotę.
Plisy mają wiele praktycznych zastosowań, a jednym z nich jest ich niezwykła łatwość obsługi. W zaledwie chwili możemy całkowicie zaciemnić lub odsłonić okno, zależnie od naszych potrzeb i nastroju. Co więcej, plisy pozwalają nam precyzyjnie regulować ilość światła, dając nam pełną kontrolę nad oświetleniem pomieszczenia. To idealne rozwiązanie również dla przeszklonych altan.
 

Rolety boczne do pergoli ogrodowej
2023.05.10

Rolety boczne do pergoli ogrodowej - funkcjonalność i prywatność w jednym rozwiązaniu Pergola ogrodowa to doskonałe miejsce do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ale co zrobić, gdy chcemy zapewnić sobie większą prywatność lub ochronę przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi? Tutaj wchodzą w grę rolety boczne, które stanowią idealne uzupełnienie pergoli ogrodowej, zapewniając zarówno funkcjonalność, jak i intymność.

Rolety boczne to praktyczne rozwiązanie, które można łatwo zamontować na bocznych panelach pergoli ogrodowej. Dzięki nim możemy w prosty sposób zasłonić pergolę z jednej lub obu stron, zapewniając sobie większą prywatność. Rolety boczne są wykonane z materiałów o różnych stopniach przepuszczalności światła, co pozwala nam kontrolować poziom zaciemnienia i ochrony przed promieniami słonecznymi.