Śledź nas:

Termomodernizacja

Zalety termomodernizacji:

  • Mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną na potrzeby wentylacji oraz klimatyzacji, nawet do 70%
  • Obniżenie kosztów klimatyzacji budynku

 

  • Funkcjonalność
  • Komfort optyczny wewnątrz budynku

Termomodernizacja obejmuje zmiany zarówno w systemach ogrzewania i wentylacji, jak i strukturze budynku oraz instalacjach doprowadzających ciepłą wodę. Zakres termomodernizacji, podobnie jak jej parametry techniczne i ekonomiczne, określane są poprzez przeprowadzenie audytu energetycznego. 

POBIERZ PREZENTACJE

 

 

Termomodernizacja przy użyciu produktów:

Refleksole

Refleksole to nowoczesne osłony pionowych przeszkleń montowane na zewnątrz budynku. Ich specyfika sprawia, że wnętrze nie jest nadmiernie oświetlone, a jednocześnie nie zaburzają widoczności na zewnątrz. Zastosowanie takiego rozwiązania daje możliwość stworzenia optymalnych warunków do pracy nawet podczas bardzo słonecznych dni.

Żaluzje fasadowe

Dużą zaletą żaluzji fasadowych są ich właściwości termoizolacyjne zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu się mocno przeszklonych pomieszczeń oraz obniżenie poziomu hałasu docierającego z zewnątrz budynku. Żaluzje fasadowe zabezpieczają też wnętrze przed zbyt szybką utratą ciepła w okresie zimowym.

Markizy

Markizy tarasowe to stylowa i skuteczna ochrona przed słońcem. Najczęściej montowane są na balkonach, we wnękach okiennych, a także w ogródkach restauracji czy innych lokali. Pozwalają cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nawet podczas lekkiego deszczu, a także korzystać z cienia w upalny dzień. 

Veranda

Veranda pełni funkcję markizy nad przeszklonymi powierzchniami poziomymi. Doskonale sprawdzają się w przeszkolnych pomieszczeniach, świetlikach i ogrodach zimowych, znacznie obniżając temperaturę wewnątrz, w słoneczne dni.

Sun Breaker - łamacz światła

Sun breaker - łamacz światła, to idealne rozwiązanie pozwalające kontrolować promienie słoneczne w bryłach nowoczesnych, nietypowych budynków biurowych oraz mieszkalnych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się
Poznaj nasze
inne marki