Lubas Concept 

Lubas Concept to firma rodzinna scalająca ponad 20-letnie doświadczenie z pomysłowością, energią i świeżością młodego pokolenia. Do każdego tworzonego i realizowanego projektu, podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem i głową pełną pomysłów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i nieustannym podążaniu za trendami, potrafimy wsłuchać się w potrzeby, oczekiwania klientów i stworzyć produkt "szyty na miarę".

Centrum Żaluzji i Rolet - jeden z najlepszych show room'ów w Polsce. Tutaj zobaczą Państwo wszystkie produkty i rozwiązania od osłon okiennych, zasłon, firan aż po markizy i pergole. Nasi doradcy, po rozpoznaniu Państwa potrzeb oraz przedstawieniu rozwiązań w naszym biurze, umówią spotkanie w domu/lokalu, gdzie przeprowadzimy precyzyjne pomiary i ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły dot. realizacji - kolorystyka, tkanina, elementy dekoracyjne, technika montażu i sterowanie.

Centrum Żaluzji i Rolet słynie również z konsultacji oraz doboru rodzaju osłon - naszym zadaniem jest wspólnie stowrzyć, produkt spełniający najwyższe oczekiwania.

Zapytaj o wycene

Jakość

  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane z wysokogatunkowych materiałów pochodzącym od cenionych na rynku producentów.
  • Dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy autoryzowanymi partnerami programu Somfy oraz Selt.
  • Każdy montaż jest przeprowadzony zgodnie z zasadami inżynierii oraz sztuki budowlanej.

Nasze porfolio zawiera niezliczone realizacje posiadłości prywatnych, mieszkań, loftów, biurowców, szkół, lokali usługowych, produkcyjnych, hoteli czy instytucji państwowych.

Zapraszamy Państwa do naszej firmy

 

Centrum Żaluzji i Rolet | Centrum Pergoli

 

Nasz salon to jedyne miejsce w województwie Mazowieckim gdzie na żywo dotkniesz i zobaczysz wszystkie produkty w jednym miejscu.