biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

O firmie

Lubas Concept to firma rodzinna scalająca ponad 20-letnie doświadczenie z pomysłowością, energią i świeżością młodego pokolenia. Do każdego tworzonego i realizowanego projektu, podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem i głową pełną pomysłów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i nieustannym podążaniu za trendami, potrafimy wsłuchać się w potrzeby, oczekiwania klientów i stworzyć produkt "szyty na miarę".

 

Centrum Żaluzji i Rolet - jeden z najlepszych show room'ów w Polsce. Tutaj zobaczą Państwo wszystkie produkty i rozwiązania osłon okiennych. Nasi doradcy, po rozpoznaniu Państwa potrzeb oraz przedstawieniu rozwiązań w naszym biurze, umówią spotkanie w domu/lokalu, gdzie przeprowadzimy precyzyjne pomiary i ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły dot. realizacji - kolorystyka, tkanina, elementy dekoracyjne, technika montażu i sterowanie.

Centrum Żaluzji i Rolet słynie również z konsultacji oraz doboru rodzaju osłon - naszym zadaniem jest wspólnie stowrzyć, produkt spełniający najwyższe oczekiwania.

 

Jakość

 

  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane z wysokogatunkowych materiałów pochodzącym od cenionych na rynku producentów.
  • Dzięki wysoce wykwalifikowanej grupie montażowej, jesteśmy autoryzowanymi partnerami programu Somfy oraz Selt.
  • Każdy montaż jest przeprowadzony zgodnie z zasadami inżynierii oraz sztuki budowlanej.

 

Nasze porfolio zawiera niezliczone realizacje posiadłości prywatnych, mieszkań, loftów, biurowców, szkół, lokali usługowych, produkcyjnych, hoteli czy instytucji państwowych.

ikona jakosc

Gwarantowana jakość

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami i dostawcami, co gwarantuje że oferowane przez nas produkty wyróżnia wieloletnia trwałość.

ikona zespol

Doświadczeni doradcy

Służymy Państwu rzetelną poradą w zakresie doboru najlepszego rozwiązania do Państwa domu. Nasi montażyści to wykwalifikowani fachowcy.

ikona oferta

Szeroki wybór produktów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego typu żaluzje, rolety, markizy, moskitiery, refleksole, pergole, firany i zasłony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.