biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Rolety plisowane Warszawa

Posiadamy szeroki asortyment rolet plisowanych wykonywanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klientów. Wszechstronne zastosowanie sprawia, że plisy znajdują zastosowanie w oknach każdego typu oraz o nietypowych kształtach. Ofertę na plisy kierujemy do mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości, którzy poszukują nowatorskich metod osłon okiennych, w stu procentach skomponowanych ze stylem domu, mieszkania czy biura.

Właściwości:

  • Systemy regulacji na całym oknie - od dołu, góry lub w dwie strony
  • Zastosowanie w nietypowych kształtach, jak na przykład: półkola, trójkąty, trapezy
  • Profile wykonane z lakierowanego aluminium
  • Możliwość zastosowania dwóch tkanin w jednej osłonie
  • Montaż przy szybie okna lub po obrysie okna
  • Szeroki wybór tkanin: transparentne, zaciemniające, ażurowe

Rolety plisowane to nowoczesna osłona okien, często stosowana również na oknach dachowych ze względu na dużą funkcjonalność i komfort użytkowania. Duży wybór materiałów pozwala na dobranie koloru i wzoru najlepiej współgrającego z aranżacją pomieszczeń.
W przypadku okien niestandardowych, ogrodów zimowych i różnego rodzaju świetlików oraz przeszklonych ścian, rolety plisowane są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów osłon.

Plisy na wymiar

Realizacja plis na wymiar pozwala na stworzenie estetycznie wyglądających osłon, idealnie dopasowanych nawet do bardzo nietypowych okien i przeszkleń. Ze względu na aspekt wizualny i ekonomiczność tego typu rolet są one często wybierane zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i biurowych.

Kompleksowa realizacja

Realizacja rolet plisowanych trwa zazwyczaj ok. 3 do 5 dni roboczych od momentu wykonania pomiaru i wyboru tkanin, z których mają być wykonane. Wybór ułatwi Państwu wizyta w naszym salonie w Jankach koło Warszawy, gdzie można zobaczyć okazałą ekspozycję naszych produktów.

Funkcjonalność i estetyka w jednym

Możliwość zsuwania rolet plisowanych z góry i z dołu pozwala dowolnie manipulować ilością światła. Plisy to rozwiązanie umożliwiające zasłonić część okna, aby zapewnić prywatność bez konieczności całkowitego zasłaniania górnej części okna. Dodatkowe możliwości daje także połączenie dwóch tkanin w jednej rolecie, mogą to być na przykład materiały o różnym kolorze lub przepuszczalności światła. To sprawia, że plisy są coraz bardziej popularną metodą skutecznej osłony okien.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/zaslony-plisowane#sigFreeId6aedbc7990