biuro@centrumzaluzji.pl Centrum Żaluzji Centrum Żaluzji
5 stars - based on 1 reviews
100
pl. Szwedzki 3 Janki 05-090
22 654 65 95 PLN Hours: Po-Pt 11:00-19:00

Żaluzje pionowe - Verticale

Posiadamy szeroką ofertę osłon okiennych pionowych - verticali, które ze względu na funkcjonalność szybko zyskały uznanie wśród wielu Klientów. Oferujemy żaluzje pionowe na terenie Warszawy i okolic z aluminium, tkanin, drewna i PCV dostosowane do Państwa potrzeb. Pomiary i montaż przez wyspecjalizowaną i doświadczoną ekipę gwarantuję kompleksową Państwa obsługę.

Właściwości:

  • Lamele wykonane z różnych tworzyw: tkanin, drewna, aluminium lub PCV (89 mm)
  • Montaż do sufitu lub do ściany
  • Rynna górna wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium
  • Dwa sposoby rozsuwania / zasuwania żaluzji i regulowania lameli za pomocą mechanizmu łańcuszkowo-sznurkowego lub elektrycznie

Żaluzje pionowe inaczej nazywane verticalami to praktyczne i eleganckie rozwiązanie do biur, instytucji oraz wnętrz mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów, żaluzje wyglądają estetycznie i nadają wnętrzu charakter nowoczesnej elegancji. Oferujemy dojazd na miejsce i profesjonalny pomiar, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt spełniający potrzeby i oczekiwania. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele kolorów lameli do wyboru, aby żaluzje pionowe idealnie współgrały z kolorystyką wnętrza.

Komfort użytkowania

Płynna regulacja verticali - zależnie od Państwa wyboru, mechaniczna lub elektryczna - pozwala na swobodne dostosowywanie żaluzji do aktualnych potrzeb. Łatwe sterowanie kątem nachylenia lameli pozwala zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować koszty klimatyzacji, poprzez osłonięcie pomieszczenia przed promieniami słonecznymi. Żaluzje pionowe stwarzają też o wiele lepsze warunki optyczne do pracy biurowej czy pracy przy komputerze.

Pomiar i montaż żaluzji - Warszawa i okolice

Dbamy o to, żeby żaluzje nie tylko były funkcjonalne, ale i prezentowały się estetycznie. Większość zleceń realizujemy w czasie 3-5 dni roboczych. Zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszych salonie w Jankach koło Warszawy, w którym można zobaczyć dużą ekspozycję żaluzji i rolet. Oferujemy również konsultacje z naszymi przedstawicielami na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. W cenie wykonania żaluzji oferujemy również pomiar przed realizacją zamówienia oraz montaż - oferta ta dotyczy klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości.

Wysoka jakość wykonania

Bazując na produktach wyselekcjonowanych, uznanych na rynku producentów możemy Państwu zagwarantować wysoką jakość i wygodę użytkowania. Lamele wykonywane są z wysokiej jakości tkanin o właściwościach antystatycznych oraz innych materiałów takich jak drewno, aluminium i PCV.

View the embedded image gallery online at:
https://www.centrumzaluzji.pl/zaluzje-pionowe#sigFreeId0a0dc1ef1b